REALITY

Zrealizované zakázky

Vodní mlýn Mítov

Realizovali jsme prodej romantického vodního mlýna na okraji Brd z roku 1680 s pavlačí, zachovaným vnitřním zařízením, českou mlecí stolicí o jednom složení a zachovalým mlýnským kolem. Ten měl dochovanou zdobnou moučnici, zachovanou černá kuchyně s dvěma pecemi a kachlová kamna v přízemní vytváří nezastupitelné prvky historického mlýna. Citlivá kompletní rekonstrukce objektu včetně rozvodů respektovala historický ráz budovy a zároveň splňovala vysoké nároky současnosti. V přízemí se nacházela vstupní předsíň, bývalá mlýnice, dvě obytné místnosti, koupelna s WC a černá kuchyně. V patře byly další dva pokoje s prostorem bývalé mlýnice s dochovanou dřevěnou násypkou, která sloužila jako obývací prostor s jídelnou. V bývalém plevníku byla moderní, plně vybavená kuchyně. V 1. patře bylo další samostatné WC. Součástí byla i velká terasa s letní kuchyní a s rákosovou střechou. Mlýn byl poháněn z vlastního zrekonstruovaného rybníku o ploše 2000 m2. Hospodářské budovy bývalých chlévů byly rovněž po rekonstrukci. Objekt byl zasazen do udržované zahrady, napojen na elektřinu a měl vlastní studnu. Byla zde možnost napojení na rozvod plynu a obecního vodovodu. Ve vlastním mlýně byla zcela zrekonstruovaná elektroinstalace, ústřední radiátorové vytápění s kotlem na dřevo, zcela nové rozvody teplé a studené vody. Budova byla zevnitř zateplená. Celková rozloha pozemku činila 8950 m2. Objekt byl kulturní památkou a celá obec byla vyhlášenou památkovou zónou. To dávalo záruku, že úžasná klidná přírodní atmosféra zůstane zachována i do budoucna. Vhodné pro někoho, kdo hledá historickou budovu a má ty nejvyšší nároky na komfort užívání.

Byt 3+kk, Plzeň

Nabízeli jsme k prodeji prostorný a slunný byt 3+kk o celkové ploše 71,5 m2 s balkónem v Plzni Bolevci. Byt se nacházel v jednom z nových domů v blízkosti Boleveckého rybníka. Z chodby bytu se vcházelo do dvou pokojů 12 a 8,7 m2, kuchyně spojené s obývacím pokojem 27,5 m2 a koupelny s WC, 5,74 m2. Balkón měl rozlohu 7 m2. K bytu náležela komora (3,4 m2), která byla umístěna vedle bytu a parkovací místo v podzemní garáži. Součástí prodeje byla kuchyňská linka se spotřebiči Whirpool a vestavěné skříně v ložnici. Veškerá občanská vybavenost v místě, pro děti dvě hřiště.

Prvorepubliková vila Beroun

K prodeji jsme nabízeli prostornou vilu z „první republiky“ v Berouně – Zavadilce uprostřed vzrostlé zahrady anglického stylu. Vstup domu byl řešen dvěma vchody. Přízemí nabízelo dvě obývací místnosti, kuchyň se spíží a jídelním koutem, koupelnu s WC, technické a úložné prostory. Velkou devizou domu bylo celkové podsklepení, nabízející další skladovací a užitné prostory. V 1. patře byly tři obytné místnosti, koupelna s WC a šatna. Vytápění a ohřev vody byl zajištěn buď plynovým kotlem, nebo kotlem na tuhá paliva i elektřinu. Kolem domu byla rozsáhlá zahrada se studnou, jezírkem a udírnou umožňující rozmanitá využití. Další budovy sloužily jako garáž či dílna a skladovací prostor. Pozemek bylo možné i rozdělit na dvě části. Nemovitost byla vhodná pro někoho, kdo hledal bydlení s velkým prostorem uvnitř i venku, chce být ve městě i přírodě se snadnou dostupností centra města nebo D5.

Rodinný dům, Chotíkov, Plzeňský kraj

Nabízeli jsme k prodeji nadstandardní rodinný dům v klidné části Chotíkova. V přízemí domu se nacházel obývací pokoj se vstupem na terasu, jídelna, kuchyň s komorou, ložnice, koupelna s WC, samostatné WC, technická místnost a šatna. V patře byly 2 dětské pokoje, pracovna, pokoj pro hosty, koupelna s WC a dvě terasy. Dům měl podlahové topení, krb a vytápění plynovým kotlem. Do garáže byl možný vstup i z domu. Na okrasné, vzrostlé zahradě se nacházel vyhřívaný krytý bazén s UV světlem a protiproudem. Dům byl střežen kamerovým systémem. V místě byla škola, školka i různá sportovní vyžití.
[elementor-template id="93"]
[elementor-template id="63"]
[elementor-template id="81"]